Jak będziesz realizować program?

Fotolia 2

W programie otrzymujesz:

3 razy w miesiącu – materiały merytoryczne (ćwiczenia, zadania, nagrania wiedzowe), rozpisane na poszczególne tygodnie trwania programu, które będą wspierać Cię w budowaniu twojego biznesu.

1 indywidualne on-line’owe spotkanie w miesiącu, trwające 75 minut, na którym zadbamy o szczegółowe dopracowanie strategii pod Twój biznes, będziemy odpowiadać na twoje pytania oraz proponować sprawdzone rozwiązania.

Podczas programu dostaniesz profesjonalny mentoring (coaching w razie potrzeby), jak również merytoryczną wiedzę dotyczącą budowania strategii rynkowej firmy generującej dochód, pochodzącą nie tylko z książek, ale przede wszystkim z doświadczenia w budowaniu naszych biznesów oraz biznesów naszych klientów.

Oprócz dostępu do materiałów (pdf, audio, video) wraz z ćwiczeniami i zadaniami, które zostały opracowane do poszczególnych tematów Programu, otrzymasz dostęp do nagrań ze spotkań indywidualnych.

W trakcie trwania całego programu będziesz z nami w stałym kontakcie mailowym i telefonicznym, dzięki któremu na bieżąco (nie czekając na kolejne spotkanie) dostaniesz od nas odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, dotyczące wykonywanych przez Ciebie zadań i ćwiczeń.

Zadania są tak skonstruowane, by jeszcze w trakcie programu móc sprawdzić założenia nowej koncepcji rozwoju firmy i dostać informacje zwrotne od twojego segmentu klienta oraz partnerów w biznesie.

Czego dokonasz w programie Strategia dla Firmy?