Dorota Wiśniowska

DorotaWi

Współwłaściciel i Członek Zarządu KTC Partners sp. z o.o.,  Członek Zarządu fundacji, Członek Zarządu I.B.E. sp. z o.o., Członek Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia FOX Pro, Senior Menedżer KTC Nieruchomości sp. z o.o. Od 1992 r. związana z polskim rynkiem kapitałowym, początkowo jako Makler Papierów Wartościowych, a następnie Dyrektor Oddziału Biura Maklerskiego. Uczestniczyła w wielu szkoleniach w zakresie rynku kapitałowego, matematyki finansowej, zarządzania portfelem aktywów finansowych, prowadziła szkolenia w zakresie podstaw teorii rynku kapitałowego dla osób związanych z rynkiem ubezpieczeniowym.

Przez 9 lat prowadziła własną działalność gospodarczą, gdzie zdobywała wiedzę i doświadczenie  w zakresie postępowania egzekucyjnego, w szczególności egzekucji z nieruchomości. Od 2007 roku prowadzi projekty inwestycyjne w obszarze nieruchomości: początkowo grunty, a następnie w nieruchomości obciążone wadami prawnymi.

Ukończyła Wydział Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego ze specjalizacją z Fizyki Ciała Stałego  oraz  Prawo w Europejskiej Wyższej Szkole Prawa i Administracji.